-12%

ISKRA Бензиска моторна пила PN-5800-4

– 54 cm3 зафатнина на моторот
– Номинална излезна моќност: 2.2 kW
– Тип на мотор: двотактен


Достапност:

Нема на залиха

10,199.00 ден 8,990.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • 54 cm3 зафатнина на моторот
 • Номинална излезна моќност: 2.2 kW
 • Тип на мотор: двотактен
 • Воздушно ладење на моторот
 • 3000 вртежи во мин. при слободен тек
 • 550 ml резервоар за гориво
 • 260 ml резервоар за моторно масло
 • 508 mm (20″) должина на меч
 • Погонски чекор: 8.255 mm (.325″)
 • 5,4 kg тежина
 • 1 година гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.