-13%

ISKRA Бензиска моторна пила PN-4600

– 45,8 cm3 зафатнина на моторот
– 1,6 kW (2,2km) излезна сила
– 3000 вртежи во мин.

9,200.00 ден 7,990.00 ден

Спореди

Опис

  • 45,8 cm3 зафатнина на моторот
  • 1,6 kW (2,2km) излезна сила
  • 3000 вртежи во мин.
  • Двотактен мотор,
  • 550 ml резервоар за гориво
  • 260 ml резервоар за моторно масло
  • 406 mm (16″”) должина на меч
  • 5,4 kg тежина

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.