-13%

ISKRA Бензиска косилка за трева HG-48SMH-S

– Капацитет на моторот: 139 cm3, 2,5kW
– Вртежи: 3000 врт/мин
– Тип на мотор: четворо тактен,


22,995.00 ден 19,990.00 ден

Спореди

Опис

 • Капацитет на моторот: 139 cm3, 2,5kW
 • Вртежи: 3000 врт/мин
 • Тип на мотор: четворо тактен,
 • Воздушно ладење
 • Резервоар за масло: 1,6 L,
 • Резервоар за нафта: 0,55 L
 • Регулација на висината на сечење: 25-75 mm
 • 8 позиции за прилагодување на висината
 • Максимално сечење во ширина: 480 mm (19 “”)
 • Тркала: Пред 177 mm (7 “”) Задна 255 mm (10″”)
 • Тежина на апаратот: 36 кг

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.