-12%

ISKRA Батерија за батериска штрафилица E144/E180

– Јачина – 14,4 V/ 18 V 1500 mAh
– Материјал за напон – Li-ion
– Изработка од тврда пластика

1,690.00 ден 1,490.00 ден

Спореди

Опис

  • Јачина – 14,4 V/ 18 V 1500 mAh
  • Материјал за напон – Li-ion
  • Изработка од тврда пластика
  • Патронски систем за монтирање
  • Копче за лесно вадење
  • 2 светлосни индикатори (црвен = се полни, зелен = наполнето)
  • Стандарден приклучук за полнач О + – на 12 V – 0,2 A (одговараат и на двата модели 144 и 180)

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.