-13%

INTEX Робот за чистење на дно на базени

– Автоматски ја собира сета нечистотија на дното на безенот
– Ефикасен и без заплеткување на цревата
– Погоден само за надземни базени
– Се поврзува на филтер пумпа со проток од 5,678-13,248 L/h


Достапност:

Нема на залиха

7,080.00 ден 6,150.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Автоматски ја собира сета нечистотија на дното на безенот
  • Ефикасен и без заплеткување на цревата
  • Погоден само за надземни базени
  • Се поврзува на филтер пумпа со проток од 5,678-13,248 L/h
  • Должина на црево 7.5m
  • Тежина: 8.26 kg

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.