-13%

INTEX Мега душек за возрасни еднорог

– Димензии 2.51х1.63х1.45 м
– 2 многу издржливи рачки
– 200 kg максимален капацитет


Достапност:

Нема на залиха

3,320.00 ден 2,890.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Ако барате да додадете дополнителна забава на вашите летувања, тогаш овој душек е вистинскиот за вас.
  • Направен од 14 ga винил и две воздушни комори, овој душен е стабилен и издржлив.
  • Димензии 2.51х1.63х1.45 м
  • 2 многу издржливи рачки
  • 200 kg максимален капацитет

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.