-13%

INTEX Гумен чамец Challenger 2

– Димензии (ДхШ): 236х114 см
– Капацитет – 2 особи
– Со веслање
– Тежина 7.7 kg


Достапност:

Нема на залиха

4,820.00 ден 4,190.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Димензии (ДхШ): 236х114 см
  • Капацитет – 2 особи
  • Со веслање
  • Тежина 7.7 kg
  • Јаже за држење околу чамецот
  • Опрема: чамец Intex 68367, пластични весла Intex 59623, рачна пумпа Intex 68612
  • Дно на дување
  • Носивост 200 Kg
  • Сет за лепење
  • Сидро нема

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.