-13%

INTEX Душек за на вода со мрежа 58836

– Димензии: 178 x 94 cm
– Препорачана возраст: 12+
– Со две воздушни комори.


Достапност:

Нема на залиха

1,950.00 ден 1,699.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

Одличен душек за на вода кој ќе ви дозволи да бидете во допир со водата и истовремено да се сончате. Долниот дел е направен од мрежа која дозволува навлегување на водата и Ви дава чуство на свежина. Рамката е на надувување и овозможува на душекот да лебди на површината на водата.

  • Димензии: 178 x 94 cm
  • Препорачана возраст: 12+
  • Со две воздушни комори.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.