-14%

INTEX Душек за на вода PIZZA 58752

Димензии: 173 х 27 cm


Достапност:

Нема на залиха

1,150.00 ден 990.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

Забавата на вода може да почне со душекот за на вода во форма на парче пица. Истиот има можност да се врзи со друг душек во вид на парче пица и заедно да формираат поголем душек.

Димензии: 173 х 27 cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.