-13%

INTEX Душек јастог 57528NP

– Димензија: 213x137cm
– Наменет за забава, одмор или релаксација на плажа или во базен.
– Изработен од високо квалитетен пвц материјал, со реален фото принт.


Достапност:

Нема на залиха

1,830.00 ден 1,590.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Димензија: 213x137cm
  • Наменет за забава, одмор или релаксација на плажа или во базен.
  • Изработен од високо квалитетен пвц материјал, со реален фото принт.
  • Наменет за деца +3 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.