-13%

INTEX Душеци со вградена пумпа

– Intex душек Full Comfort 67768 со димензии 137х191х33 см
– Intex душек Queen Comfort 64414 со димензии 152х203х46 см
– Со вградена електрична пумпа која ги пумпа душеците за 3-4 минути


Достапност:

Нема на залиха

5,320.00 ден6,350.00 ден

Clear
Спореди

Опис

  • Intex душек Full Comfort 67768 со димензии 137х191х33 см
  • Intex душек Queen Comfort 64414 со димензии 152х203х46 см
  • Со вградена електрична пумпа која ги пумпа душеците за 3-4 минути
  • Изработени од Dura-Beam технологија за екстра издржливост и комоција
  • Лесно се склопуваат за кревање и патување. Вклучена е и торба за носење на душекот.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.