-13%

INTEX Детски душек за на вода Змеј

– Сет за поправки и лепење
– Препорачливо за деца над 4 години
– Препорачана тежина 40 kg
– Димензии 201×191 cm


Достапност:

Нема на залиха

1,370.00 ден 1,190.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Intex Dragon
  • Издржливи рачки
  • Сет за поправки и лепење
  • Препорачливо за деца над 4 години
  • Препорачана тежина 40 kg
  • Димензии 201×191 cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.