-13%

INTEX Базен Ultra Frame 732x366x132 cm

– Скали
– Сет за одбојка
– Песочна пумпа со филтер
– Покривка


Достапност:

Нема на залиха

125,350.00 ден 109,000.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

Intex Ultra Frame правоаголен базен. Уживајте во летните горештини и убавини со овој базен!

Опрема:
– Базен
– Скали
– Сет за одбојка
– Песочна пумпа со филтер
– Подлога за базенот
– Покривка
– Сет за поправки и лепење
– Инструкции

Надворешна боја: Gray

Внатрешна боја: Blue Mosaic

Димензии и тежина:
– Должина: 7.32 m
– Ширина: 3.66 m
– Длабочина: 1.32 m

Капацитет: 31805 м3 на 90%

Капацитет на филтер пумпата: 6000 л / h

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.