-13%

INTEX Базен светилник

– Капацитет на 13 cm – 182 l
– Димензии: 218 х 188 х 99
– Возраст: 2+


4,470.00 ден 3,890.00 ден

Спореди

Опис

  • Трансформирајте го вашиот двор во омилено катче за забава на Вашето дете со неверојатно забавниот базен INTEX – Fishing Fun Play Centre со многуте додатоци.
  • Воден распрскувач кој се поврзува со обично црево за градина и дополнително ги разладува оние што уживаат во безгрижните игри во овој мини Aqua Park
  • Водена лизганица
  • Базен за капење
  • Трска за риболов
  • 2 рипчиња
  • 6 топчиња
  • Капацитет на 13 cm – 182 l
  • Димензии: 218 х 188 х 99
  • Возраст: 2+

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.