-13%

INTEX Базен Prism Frame 610x305x122 cm

– Димензии: 610x305x122 cm
– Капацитет: 18.202 литри (90%)
– Скали
– Пумпа со филтер 5.678 литри на час


Достапност:

Нема на залиха

67,040.00 ден 58,290.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

Intex Ultra Frame правоаголен базен. Уживајте во летните горештини и убавини со овој базен!

Опрема:
– Базен
– Скали
– Пумпа со филтер 5.678 литри на час
– Прекривка
– Подлога
– Инструкции

Надворешна боја: Gray

Внатрешна боја: Blue Mosaic

Димензии и тежина:
Димензии: 610x305x122 cm
Капацитет: 18.202 литри (90%)

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.