-13%

INTEX Базен PRISM FRAME 366 x 76 cm

– Бренд Intex
– Должина 366 cm
– Капацитет на базенот 6503 l
– Маса 224 kg


Достапност:

Нема на залиха

9,150.00 ден 7,960.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

Intex базен со метална конструкција PRISM FRAME 305 x 76 cm – 26702

INTEX 28212 Metal Frame 366 х 76 cm со филтер пумпа. Димензии: Дијаметар 366cm, длабочина 76cm, капацитет 6.503 литри (90% наполнетост на базенот), филтер пумпа со капацитет од 2.006 литри на час. Потребно е 2-4 часа да работи филтер пумпата во едно деноноќие како би ја прочистила водата од нечисотии. Дополнитлно би ви требало и дозер со Хлорна таблета за хлорирање на водата и прочиствување од бактерии (една таблета на 2-4 недели во зависност од големината на базенот)

  • Тип на производ Монтажни базени
  • Бренд Intex
  • Должина 366 cm
  • Капацитет на базенот 6503 l
  • Маса 224 kg
  • Ширина 366 cm
  • Висина 76 cm
  • Гаранција 1 год.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.