-10%

INTERAQUA Диспанзер за вода YLR5-6SS01

– Диспанзер за ладна и топла вода
– Бела боја
– Примена во канцеларии и за домашна употреба


8,060.00 ден 7,250.00 ден

Спореди

Опис

 • Диспанзер за ладна и топла вода
 • Бела боја
 • Примена во канцеларии и за домашна употреба
 • Напон: 220-240V / 110V/127V
 • Моќ на греење: 500-600W
 • Фреквенција: 50 / 60Hz
 • Моќ на компресорот за ладење: 90W
 • Фреон: R134a
 • Температура на топла вода: 85-95 степени
 • Температура на ладна вода: 5-10 степени
 • Челичен резервоар за вода
 • Превенција од прегорување
 • Тивко работење
 • Економично и штедливо работење
 • Димензии: 330*310*860 mm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.