-26%

INFUN Животни со тркала

  • Минимална возраст 10+ месеци270.00 ден 200.00 ден

Спореди

Опис

  • Животни кои можете да ги шетате со вас.
  • Хипо, коњ, лав или зебра, кој е вашиот избор
  • Минимална возраст 10+ месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.