-25%

INFUN Забавен волан со звук и светло

– Забавен волан
– Супер забавна играчка за најмалите
– Вистински звуци на автомобил, сирена, кочница и различни мелодии


850.00 ден 640.00 ден

Спореди

Опис

  • Забавен волан
  • Супер забавна играчка за најмалите
  • Вистински звуци на автомобил, сирена, кочница и различни мелодии

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.