-25%

INFUN Скокачки Животни

– возраст: 12 м +
– димензии: 28,5 x 16,0 x 12,6
– смразвој на фини моторни вештини
-развој на сетилни способности
-когнитивен развој


750.00 ден 560.00 ден

Спореди

Опис

  • Притиснете го копчето за боја и гледајте животното како скока од кутијата.
  • Помага за развој на моторните вештини на детето, координацијата на очите и рацете, истовремено учејќи за боите, формите и животните.
  • ПРИРАЧНИК:
    развој на фини моторни вештини
  • развој на сетилни способности
  • когнитивен развој

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.