-24%

INFUN Тобоган со топки

-Погодна возраст: 6 м +

-Димензии: 18,8 x 18,8 x 26,8 см


580.00 ден 440.00 ден

Спореди

Опис

  • Пуштете ја топката по тобогано и гледајте како се тркала. Оваа играчка помага за развој на визуелните и моторните вештини на детето и ја зајакнува координацијата со очите.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.