-24%

INFUN Пожарникар притисни и вози

– Возраст 6+ месеци
-Овозможува, распознавање бои, фина моторика, координација раце-очи
-Светлосни и звучни ефекти


490.00 ден 370.00 ден

Спореди

Опис

  • Интерактивен музички камион, притисни и вози
  • Овозможува, распознавање бои, фина моторика, координација раце-очи
  • Светлосни и звучни ефекти

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.