-25%

INFUN Музичко панорамско тркало

-Панорамското тркало можете да го монтирате на различни површини
-Работи со батерии (2х ААА) кои се вклучени.
-Ротирајте го или притиснете ги фигурите на животните и звукот и светлата ќе се активираат.


640.00 ден 480.00 ден

Спореди

Опис

  • Панорамско тркало со разнобојни бои, различни звуци кои несоменено ќе го привлечат вниманието на вашето дете.
  • Ротирајте го или притиснете ги фигурите на животните и звукот и светлата ќе се активираат.
  • Со помош на панорамското тркало се обезбедува развој на моторните вештини, координацијата на рака и око, детскиот слух и визија.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.