-24%

INFUN Моја прва музика

-Се препорачува за деца над 6 месеци.
-Пијаното има различни звуци, но и светлосни копчиња.


330.00 ден 250.00 ден

Спореди

Опис

  • Музичка играчка која ќе му биде омилена на вашето малечко.
  • Пијаното има различни звуци, но и светлосни копчиња.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.