-24%

INFUN Моја прва куќарка

-Возраст 6+ месеци
-Овозможува, распознавање бои, фина моторика, координација раце-очи.
-Звучни ефекти


580.00 ден 440.00 ден

Спореди

Опис

  • Интерактивната куќарка е многу интересна и едноставна за играње.
  • Овозможува, распознавање бои, фина моторика, координација раце-очи.
  • Звучни ефекти

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.