-26%

INFUN Моја прва активна коцка

– Се препорачува за деца над 6 месеци
-Едукативна коцка за најмалите има 5 различни игри на страните.


430.00 ден 320.00 ден

Спореди

Опис

  • Едукативна коцка за најмалите има 5 различни игри на страните.
  • Со коцката е развиваат моторните вештини кај децата, како и координација на рака-око.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.