-25%

INFUN Чекан и топка

550.00 ден 410.00 ден

Спореди

Опис

  • Со чекан, удрете ја топката и гледајте ја топката како се тркала. Играта помага да се развијат моторните вештини на детето.
  • Играта содржи три топки со различни бои и чекан.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.