-25%

INFUN Активна коцка

  • Препорачана возраст: 12+ месеци440.00 ден 330.00 ден

Спореди

Опис

  • Коцките се дизјанирани за лесно да можете да ги тестирате рефлексите на детето
  • Секоја страна на коцката е различна, има бројки, букци, облици…

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.