-13%

Индустриски тостер на струја MAXI-20 E

– Професионален Електричен Тостер
– Димензија на плотна 50X28CM


11,950.00 ден 10,390.00 ден

Спореди

Опис

  • Професионален Електричен Тостер
  • Димензија на плотна 50X28CM

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.