-13%

Индустриска фритеза MF 5+5

– Професионалена Електричена Фритеза
– Капацитет од 5+5 литри
– Со термостат


10,900.00 ден 9,490.00 ден

Спореди

Опис

  • Професионалена Електричена Фритеза
  • Капацитет од 5+5 литри
  • Со термостат
  • Инкос

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.