-7%

ILLY Капсули IPERESPRESSO DECAF

  • 21 Капсула
  • 100% Арабика860.00 ден 799.00 ден

Спореди

Опис

  • 21 Капсула
  • 100% Арабика
  • Секоја капсула содржи приближно седум грама совршено печена и стручна тежина и  100% одгледувано арабично кафе кое е одгледувано од растително потекло

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.