-7%

ILLY Капсула IPERESPRESSO Guatemala

  • 21 Капсула
  • 100% Арабика860.00 ден 799.00 ден

Спореди

Опис

  • 21 Капсула
  • 100% Арабика
  • Комплексен вкус, ноти од чоколадо, карамел и мед
  • Ова кафе има интензивен мирис и посебна сладост во комбинација со богат асортиман на ароми, вклучувајќи ноти од чоколадо, карамела, агруми и мед

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.