-7%

ILLY Капсула IPERESPRESSO Ethiopia

  • 21 Капсула
  • 100% Арабика860.00 ден 799.00 ден

Спореди

Опис

  • 21 Капсула
  • 100% Арабика
  • Нежен вкус, цветни ноти од јасмин
  • Посебно кафе со блага, деликатна арома и уникатен парфем со препознатливи цветни белешки од јасмин и навестување на агруми

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.