-7%

ILLY Капсула IPERESPRESSO Brazil

  • 21 Капсула
  • 100% Арабика860.00 ден 799.00 ден

Спореди

Опис

  • 21 Капсула
  • 100% Арабика
  • Интензивен вкус, ноти од чоколадо
  • Аромата е интензивна
  • Специјалните сладост и посебни ноти од чоколада се подобрени со навестувања на тост и карамел

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.