-7%

ILLY Кафемат Y3.2 COMBO RED

  • Боја: црвена
  • Користи iperEspresso Capsules
  • Користи iper Coffee Capsules
  • Заштеда на енергија8,270.00 ден 7,699.00 ден

Спореди

Опис

  • Кафемат
  • Боја: црвена
  • Користи iperEspresso Capsules
  • Користи iper Coffee Capsules
  • Заштеда на енергија
  • Adjustable Cup Sizes

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.