-12%

ILLY Кафемат X1 Anniversary

 • Кафемат
 • Боја: сива
 • Користи iperEspresso Capsules
 • Заштеда на енергија

38,750.00 ден 34,100.00 ден

Спореди

Опис

 • Кафемат
 • Боја: сива
 • Користи iperEspresso Capsules
 • Димензии(W x D x H): 10,6  х 9,8  х 13
 • Контрола на гласност
 • Напон 120V
 • Заштеда на енергија

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.