-6%

ILLY Кафемат X 7.1 BLACK

 • Притисок на пумпа 15 bar
 • Резервоар за вода:1,5L
 • Користи iperEspresso Capsules
 • Приказ на температура13,040.00 ден 12,199.00 ден

Спореди

Опис

 • Кафемат
 • Боја: црна
 • Притисок на пумпа 15 bar
 • Резервоар за вода:1,5L
 • Користи iperEspresso Capsules
 • Приказ на температура
 • Функција за правење на пена
 • Заштеда на енергија

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.