-11%

ILLY Кафемат Francis Francis X2 iperEspresso

– Користи капсули Iperespresso Professional
– Капацитет на резервоарот 5 литри
– Контрола на температура со голема прецизност за кафето и пареата
– Притисок 15 бари


103,000.00 ден 92,000.00 ден

Спореди

Опис

 • Загреани шољи
 • Припрема на еспресо (2 во исто време)
 • Подготовка на капучино
 • Топла вода за чај
 • Пареа за млеко
 • Подесување на висината на сталакот за шољите
 • Материјал: челик
 • Гаранција 1 година
 • Користи капсули Iperespresso Professional
 • Капацитет на резервоарот 5 литри
 • Контрола на температура со голема прецизност за кафето и пареата
 • Притисок 15 бари
 • Програма за автоматско чистење
 • Напон 230 V, 50 Hz
 • Моќ 2 x 1100 W
 • Димензии 52 x 35 x 38 cm
 • Тежина 17.2 kg

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.