-12%

ICF Плинско решо 3007

– Плинско решо со 3 горилника
– Вкупна сила 4500W
– безбедносна заштита за плинот


1,630.00 ден1,725.00 ден

Clear
Спореди

Опис

  • 3 горилника
  • 4500W (900W+1600W+2000W)
  • безбедносна заштита за плинот
  • бела и кафена
  • гаранција 12 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.