-12%

ICF Плинско решо 3006

– 2 горилника
– 3600W (1600W+2000W)
– безбедносна заштита за плинот


Достапност:

Нема на залиха

1,370.00 ден1,510.00 ден

Clear
Спореди

Опис

  • 2 горилника
  • 3600W (1600W+2000W)
  • безбедносна заштита за плинот
  • бела и кафена боја
  • гаранција 12 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.