-13%

HP ProBook Преносен компјутер 450 G5 (2RS05EA)

 • Процесор: Intel® Core™ DSC 2GB i7-8550U 450 G5
 • RAM Меморија: 8GB 1D DDR4 2400
 • Складирање од 1 TB
 • Монитор: 15.6 HD AG SVA HD

46,390.00 ден 40,190.00 ден

Спореди

Опис

 • Процесор: Intel® Core™ DSC 2GB i7-8550U 450 G5
 • RAM Меморија: 8GB 1D DDR4 2400
 • Складирање од 1 TB
 • Камера
 • Монитор: 15.6 HD AG SVA HD
 • Intel 8265 AC 2×2 nvP +BT 4.2
 • Боја: Сребрена

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.