-13%

HP Probook Преносен компјутер 450 G4 (Y8A63EA)

 • Windows 10 64
 • Процесор: Intel® Core™ UMA i5-7200U 450
 • RAM Меморија: 4GB 1D DDR4
 • Монитор: 15.6 HD AG SVA HD

46,090.00 ден 39,990.00 ден

Спореди

Опис

 • Windows 10 64
 • Процесор: Intel® Core™ UMA i5-7200U 450
 • RAM Меморија: 4GB 1D DDR4
 • Складирање од 128 GB
 • DVD+-RW
 • Монитор: 15.6 HD AG SVA HD
 • Intel AC 2×2 nvP +BT 4.2

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.