-13%

HP Probook Преносен компјутер 450 G4 (Y8A34EA)

 • Windows 10 Home 64
 • Процесор: Intel® Core™ DSC 2GB i3-7100U 450
 • RAM Меморија: 8GB 1D DDR4
 • Монитор: 15.6 HD AG SVA HD

39,690.00 ден 34,390.00 ден

Спореди

Опис

 • Windows 10 Home 64
 • Процесор: Intel® Core™ DSC 2GB i3-7100U 450
 • RAM Меморија: 8GB 1D DDR4
 • Складирање од 1TB 5400
 • DVD+-RW
 • Монитор: 15.6 HD AG SVA HD
 • Intel AC 2×2 nvP +BT 4.2

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.