-14%

HP Probook Преносен компјутер 440 G5 (2VP90EA)

 • Процесор: Intel® Core™ UMA i5-8250U 440 G5
 • RAM Меморија: 8GB 1D DDR4 2400
 • Складирање од 256 GB
 • Монитор: 14 HD AG SVA HD (1366×768)

38,890.00 ден 33,590.00 ден

Спореди

Опис

 • Процесор: Intel® Core™ UMA i5-8250U 440 G5
 • RAM Меморија: 8GB 1D DDR4 2400
 • Складирање од 256 GB
 • Webcam
 • Монитор: 14 HD AG SVA HD (1366×768)
 • Realtek RTL8822BE AC 2×2+BT 4.2
 • Боја: Сребрена

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.