-13%

HP Probook Преносен компјутер 440 G4 (Z2Y25EA)

  • Процесор: Intel® Core™ DSC 2GB i7-7500U 440
  • RAM Меморија: 8GB 1D DDR4
  • Складирање од 1TB
  • Монитор: 14 FHD AG SVA HD

46,590.00 ден 40,490.00 ден

Спореди

Опис

  • Процесор: Intel® Core™ DSC 2GB i7-7500U 440
  • RAM Меморија: 8GB 1D DDR4
  • Складирање од 1TB
  • Webcam
  • Монитор: 14 FHD AG SVA HD
  • Intel 7265 AC 2×2 nvP +BT 4.2

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.