-7%

HP Probook Преносен компјутер 430 G5 (3BZ69EA)

 • Windows 10, Про 64
 • Процесор: Intel® Core™ i5-8250U
 • RAM Меморија: 8GB DDR4 2400MHz
 • Складирање од 256 GB

49,300.00 ден 45,650.00 ден

Спореди

Опис

 • Windows 10, Про 64
 • Процесор: Intel® Core™ i5-8250U
 • RAM Меморија: 8GB DDR4 2400MHz
 • Складирање од 256 GB
 • Webcam
 • Монитор: 13.3″ diagonal LED-backlit FHD IPS anti-glare (1920 x 1080)
 • Безжични уреди:Intel® Dual Band Wireless-AC 7265 802.11a/b/g/n/ac (2×2) WiFi and Bluetooth® 4.2 Combo (non-vPro™)
 • Тастатура: Intel® Dual Band Wireless-AC 8265 802.11a/b/g/n/ac (2×2) Wi-Fi® and Bluetooth® 4.2 Combo, non-vPro™
 • Димензии: 326 mm (W) x 234 mm (D) x 19 mm (max H)
 • Тежина: 1,49 kg

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.