-13%

HP Probook Преносен компјутер 430 G4 (Y7Z58EA)

  • Процесор: Intel® Core™ UMA i7-7500U 430
  • RAM Меморија: 8GB 1D DDR4
  • Складирање од 256 GB
  • Монитор: 13.3 HD AG SVA HD

46,300.00 ден 40,190.00 ден

Спореди

Опис

  • Процесор: Intel® Core™ UMA i7-7500U 430
  • RAM Меморија: 8GB 1D DDR4
  • Складирање од 256 GB
  • Webcam
  • Монитор: 13.3 HD AG SVA HD
  • Intel 7265 AC 2×2 nvP +BT 4.2

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.