-10%

HP Преносен компјутер 250G7 N4020/4GB/128GB SSD 197V9EA

– Дисплеј: 15.6″ (39.6cm)
– Резолуција: 1920 x 1080
– Процесор: Intel Celeron Dual Core N4020, 2,8 GHz (4MB Cache)
– Графичка: Intel UHD Graphics 600


29,900.00 ден 26,910.00 ден

Спореди

Опис

 • Лаптоп
 • Дисплеј: 15.6″ (39.6cm)
 • Резолуција: 1920 x 1080
 • Процесор: Intel Celeron Dual Core N4020, 2,8 GHz (4MB Cache)
 • Графичка: Intel UHD Graphics 600
 • Внатрешна Меморија:4GB
 • Меморија:128 GB SSD
 • Web камера: 0,3 Mpix sa mikrofonom
 • WiFi 802.11a/b/g/n/ac
 • Bluetooth 4.2
 • LAN 10/100/1000 GbE
 • HDMI 1.4b x 1, USB 3.1 x 2, USB 2.0 x 1
 • Батерија:Li-ion, 3 ćelije, 41 Wh
 • Гаранција 1 година

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.