-13%

HP Преносен компјутер 250 G6 (3VJ17EA)

– 15.6″ HD LED Display
– Intel Celeron N4000 Dual Core
– 4 GB DDR4 RAM
– 500 GB HDD

14,990.00 ден 12,990.00 ден

Спореди

Опис

  • 15.6″ HD LED Display
  • Intel Celeron N4000 Dual Core
  • 4 GB DDR4 RAM
  • 500 GB HDD
  • Intel HD Graphics
  • LAN, Wi-Fi b/g/n, BT, HDMI, USB 3.0
  • DVD-RW, Webcam
  • 1366×768
  • Гратис торба
  • Гаранција 1 година

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.