-12%

HOOVER Фрижидер за вино HWC 2536

 • Боја : црна
 • 2 ЛЦД монитора
 • Капацитет 71 шишиња
 • 2 различни температурни зониДостапност:

Нема на залиха

33,520.00 ден 29,499.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Фрижидер за вино
 • Боја на фрижидер: црна
 • Боја на вратата сива
 • Стаклена врата со сива рамка
 • Капацитет 71 шишиња
 • Надворешна метална рачкa
 • 8 дрвени полици
 • 2 лцд монитора за контрола на температурите
 • 1 Tемпературна зона од 5 ° – 8 ° C
 • 2 Tемпературна зона од 10 ° – 18 ° C
 • Димензии :
  -Висина: 142,00 cm
  -Ширина: 49,00 см
  -Длабочина: 59,00 см

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.